

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ω |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Length | 2.5 mm |
| Width | 2 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 600 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 8 pF |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 44
Distributors
pcbx
Unit Price$0.36933
Ext.Price$0.36933
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36933 | $0.36933 |
| 10 | $0.30436 | $3.04360 |
| 25 | $0.29788 | $7.44700 |
| 50 | $0.29153 | $14.57650 |
| 100 | $0.26503 | $26.50300 |
| 300 | $0.25188 | $75.56400 |
| 500 | $0.23938 | $119.69000 |
| 1000 | $0.22162 | $221.62000 |
| 3000 | $0.20518 | $615.54000 |
| 5000 | $0.18296 | $914.80000 |
